header image
Pradžia arrow Archyvas arrow 2008 m. arrow 2008 m. spalio 24 d. kviečiame į vakarinę jogos šokio paskaitą
2008 m. spalio 24 d. kviečiame į vakarinę jogos šokio paskaitą Print

Kviečiame išbandyti jogos šokio programą, palaikančią gerą fizinę formą, emocinį balansą – sujungiant vidinio ir išorinio pasaulio suvokimą bei šokio plastiką.

images/stories/ruduo.jpg

Jogos šokis stiprina valią ir kūrybinį mąstymą, gerina atmintį, pusiausvyrą, koordinaciją, organizmo imunitetą, šalina emocinį dirglumą. Tai sąmonės subalansavimo praktika. Judėjimas ritmu, atgaivinančiu tikrajį kvėpavimą, muzika, žadinanti kūrybinį veržlumą, pozos, simbolizuojančios Būties vienybę.

Pati šį šokį pavadinčiau visatos šokiu, kuriame jungiasi visi visatos elementai, tame tarpe ir žmogus: kūnas, protas, emocijos ir siela. 

Kūnas, protas, emocijos ir siela - visi keturi žmogaus sielos elementai yra jo orkestras. Šokant į paviršių iškyla natūralūs ramybės, gyvybingumo, smalsumo, atjautos, meilės, jumoro ir džiaugsmo jausmai. Šie jausmai yra mūsų prigimtinė teisė.Visi turime teisę į šiuos jausmus ir – ne retkarčiais, o kaip nuolatinį mūsų patirties pagrindą. Gyvenimo dovaną gavome tam, kad džiaugtumėmės, net jei mūsų orkestras dar tik derina instrumentus.

Šok atgaivindamas... jausmus, mintis, kvėpavimą, garsus, judėjimą, save, gyvenimą.

Laikas: spalio 24d. 18val. Trukmė 2 - 3val.                                                

Kaina: 60Lt .

Telefonas: 8 615 19948 Indra. El. paštas:  

Paskaitą veda:

images/stories/Indra.jpg

Dienos mintis

images/stories/buddha.jpg

Didžiausia paguoda žmogaus gyvenime - geri darbai

Statistika
Apsilankiusių: 1457298
Banner
Informaciniai rėmėjai
Banner