header image
Pradžia arrow Archyvas arrow 2009 m. arrow 2009-01-31 Seminaras "Gyvenimas be vaistų"
2009-01-31 Seminaras "Gyvenimas be vaistų" Print

JurijusMes negydome, mes mokome būti sveikais

Seminaro laikas - sausio 31d. 10 - 15 val. (Vilniuje).

Seminarą ves: JURIJ ALCHIMOVIČ treneris - reabilitologas, dėstytojas, Senovinės Slavų sveikatinimo technikų specialistas, taikantis autorines metodikas, Lietuvos jogos asociacijos narys, senovinės slavų sistemos skyriaus vadovas.

 

Seminaro tikslas ir turinys:

Bėgant metams vaistams mūsų kasdienybėje tenka vis didesnė reikšmė, jiems eikvojame savo laiką, pinigus, tampame priklausomi. Mes kviečiame pasisemti parties iš mūsų protėvių, kurie šimtmečiais gyveno be vaistų, draugaudami su gamta, pažindami žmogaus organizmo dėsnius.

Seminare apžvelgsime pagrindinius mūsų sveikatą ir emocinę savijautą įtakojančius veiksnius: mitybą, fizinį aktyvumą arba judesį ir miegą. Sužinosite konkrečių praktinių patarimų ir sprendimų, kaip teisingai maitinantis, mankštinantis ir miegant  padėti sau ir gyventi be vaistų.

Seminare sužinosite, kaip genai, ekologija, medicina ir gyvenimo būdas keičia mūsų sveikatą ir ilgaamžiškumą, kaip šiuolaikiniam miesto žmogui išsaugoti ar susigrąžinti savo prigimtinę harmoniją. Išmoksite, kaip laiką ir gamtos ritmus pritaikyti savo individualiai gyvensenai, kokius bioritmus pasirinkti, kad nevargintu nemiga, medžiagų apykaitos sutrikimai ir blogos mintys bei nuotaikos.

Speciali skiltis seminare bus skirta mitybai. Apžvelgsime įvairiausius mitybos metodus: subalansuotą mitybą, dietinę, vegetarinę ir pan. Įvertinsime kiekvienos metodikos pranašumus ir trūkumus, suvoksite, kaip kiekvienas veikia mūsų organizmo fizinę ir psichinę būklę, įtakoja protinę veiklą, gyvenseną.

Seminaro metu apžvelgsime nuovargio ir streso stadijas, jų poveikį mūsų organizmui. Emocinę sveikatą, būsenas, nuotaikas seminaro metu išmoksite ne tik suprasti, bet ir valdyti fizinių pratimų bei kvėpavimo pagalba.

Pagrindinis šio seminaro siekis - perduoti Jums žinias taip, kad jūs ne tik sužinotumėte, bet suvoktumėte, suprastumėte savo organizmą ir jame vykstančius procesus, kad gautumėte praktinių sprendimų ir patarimų, kaip elgtis, kaip padėti sau, kaip gyventi sveikai be vaistų. Todėl teorinė informacija seminare bus užpildyta praktiniais pavyzdžiais, fiziniais pratimais, patarimais.

Seminaras kartu apjungs ir kolektyvinės konsultacijos principus - t.y. kiekvienas dalyvis kviečiamas atvirai užduoti klausimus, liečiančius jo savijautą bei sveikatą, ir gaus konkrečius atsakymus bei sprendimus.

Pastaba: Seminaras vyks, susirinkus 10 ir daugiau žmonių.

Kaina: 270 Lt. Atėjus su šeimos nariu, draugu taikoma 10% nuolaida.

Būtina išankstinė registracija.

Informacija: Tel.: +370 646 44296,  +370 684 58510

 

Dienos mintis

Tarp netikėtų sukrėtimų, nepagrįsto elgesio protrūkių,  kai sėkmė nelydi  manęs, aš lieku nesiblaškantis, žinodamas, kad viskas galų gale bus gerai.

Statistika
Apsilankiusių: 1489144
Banner
Informaciniai rėmėjai
Banner