header image
Pradžia arrow Archyvas arrow 2009 m. arrow 2009-02-25 Paskaita "Krizė, pavojai ir perspektyvos"
2009-02-25 Paskaita "Krizė, pavojai ir perspektyvos" Print

images/stories/krize-2.jpgVasario 25 d. 18:30, Partizanų g. 89 (Kaune).
Skaito: Aleksandr Grebniov (Ukraina).
Rengėjai: VšĮ Vedų kultūros centras.
Įėjimas laisvas, renginį galima paremti savanoriškomis aukomis.

 

Paskaita "Krizė, pavojai ir perspektyvos"
skaito Aleksandr Grebniov, Ukraina

Vasario 25 d. 18.30 , Partizanų 89, (prie troleibusų apsisukimo stotelės, Termotechnikos biuro konferencijų salėje)

Paskaitoje bus aptarinėjama: Kodėl gyvenime iškyla sunkios aplinkybės? Kaip jas numatyti ir įveikti? Koks mūsų požiūris į gyvenimą? Ar turime tinkamą pasiruošimą, kuris leistų mums būti nepriklausomiems nuo aplinkybių? Septynios krizės asmenybės vystymesi.

Trumpai apie lektorių:

Aleksandras Grebniovas, dvasinis vardas Nitjananda Ram das. Gimė 1971 m. Dušambė, Tadžikistane. Nuo vaikystės domejosi rytų filosofija bei poezija.14 kos metų pradėjo praktikuoti "UŠU" kovos meną.16-kos metų isteigė rytų filosofijos klubą, kuriame treniravo "UŠU", o taip pat kultivavo sveikatingumo gimnastiką. 18-kos metų susipažino su Vedų mokymu.1990 m. priėme vienuolio-studento įžadus vediniame ašrame ir pasinėrė į gilesnes savęs pažinimo studijas.

1992 m. gavo pirmąjį, o 1994 m. antrajį-brahmaniškąjį išventinimus.Vadovaudamasis dvasinio mokytojo nurodymais 1991-2001 metais skleidė ir propagavo vedinį žinojimą. Skaitė paskaitas bei seminarus, platino literatūrą. Taip pat dažnai vykdavo į piligrimines keliones Indijon dvasinio tobulejimo tikslu.1999 m. susituokė ir tapo šeimos žmogumi. 2002m. buvo įšventintas į Džiotiš studijų mokinius ir mokėsi vedinės astrologijos.2007m. praėjo hatha jogos apmokymus bei gavo išventinimą Rišikese, Indijoje Šivanandos Swami mokykloje. Šiuo metu mokosi aukštojoje praktinės psichologijos mokykloje, kuriai vadovauja Olegas Gadeckis (Govarhan Gopal das) Aleksandras pastoviai gyvena Dnepropetrovske Ukrainoje. Jis konsultuoja astrologiniais bei psichologiniais klausimais.

 

Paskaita bus skaitoma rusų kalba.

Įėjimas laisvas, renginį galima paremti  savanoriškomis  aukomis.

Rengėjai: VšĮ Vedų kultūros centras

 

Dienos mintis

Žuvis, kuri nenori būti tokia, kaip visos žuvys, puola į krantą ir ten žūsta. Tigras, kuris nenori būti toks kaip visi tigrai, nulipa nuo kalnų į miestą ir ten pakliūva į narvą. Išminčius nesiskiria nuo paprastų žmonių, todėl jam nėra kliūčių. 

Statistika
Apsilankiusių: 1489174
Banner
Informaciniai rėmėjai
Banner