header image
Pradžia arrow Archyvas arrow 2009 m. arrow 2009-11-07 Kviečiame į I lygio jogos šokio paskaitas - praktikumus
2009-11-07 Kviečiame į I lygio jogos šokio paskaitas - praktikumus Print

IndraLapkričio mėn. 7 d. 13val. , Seinų g. 5, Kaunas.

Paskaitas - praktikumus veda:
Indra Garbinčienė - kineziterapeutė, senovinės slavų sistemos mankštų instruktorė, „Inmaster" manualinės terapijos instituto Barselonoje (Ispanija) - įvairių masažo technikų specialistė.

 

ljaimages/stories/indros_studija.jpg

Seminaro programoje susipažinsime su unikaliu technikų kompleksu - geometrinės figūros, stichijos, sąnarių lankstumo pratimai.

Kviečiu išbandyti jogos šokio programą, palaikančią gerą fizinę formą, emocinį balansą - sujungiant vidinio ir išorinio pasaulio suvokimą bei šokio plastiką. Jogos šokis stiprina valią ir kūrybinį mąstymą, gerina atmintį, pusiausvyrą, koordinaciją, organizmo imunitetą, šalina emocinį dirglumą. Tai sąmonės subalansavimo praktika. Judėjimas ritmu, atgaivinančiu tikrajį kvėpavimą, muzika, žadinanti kūrybinį veržlumą, pozos, simbolizuojančios Būties vienybę.

Pati šį šokį pavadinčiau visatos šokiu, kuriame jungiasi visi visatos elementai, tame tarpe ir  žmogus: kūnas, protas, emocijos ir siela.

Kūnas, protas, emocijos ir siela - visi keturi žmogaus sielos elementai yra jo orkestras. Šokant į paviršių iškyla natūralūs ramybės, gyvybingumo, smalsumo, atjautos, meilės, jumoro ir džiaugsmo jausmai. Šie jausmai yra mūsų prigimtinė teisė.Visi turime teisę į šiuos jausmus ir - ne retkarčiais, o kaip nuolatinį mūsų patirties pagrindą. Gyvenimo dovaną gavome tam, kad džiaugtumėmės, net jei mūsų orkestras dar tik derina instrumentus.

Šok atgaivindamas... jausmus, mintis, kvėpavimą, garsus, judėjimą, save, gyvenimą.

Apranga: sportinė.

Pastaba: paskaita - praktikumas įvyks susirinkus ne mažiau 10 žmonių, todėl būtina registracija iš anksto.

Laikas: I lygis - 3 mėn. Įeina 6 paskaitos - praktikumai.  1 užsiėmimo trukmė 2 - 3 val.
Kaina:  3 mėn. - 300 Lt . 1 mėn. - 120 Lt. 1 užsiėmimas - 80 Lt. Galima atsiskaityti grynais Kauno jogos studijos administracijoje, arba pavedimu.

Informacija:

Seinų g. 5, LT-44146 Kaunas,
tel.: 8-37 222278, 8 699 41313, 8 615 19948 - Indra
www.kjs.lt, www.om.lt, el. paštas:   

 

Dienos mintis

images/stories/buddha.jpg

Liūdniausias dalykas žmogaus gyvenime - pavydas

Statistika
Apsilankiusių: 1400980
Banner
Informaciniai rėmėjai
Banner