header image
Pradžia arrow Archyvas arrow 2013 m. arrow Klasikinė Italija (kelionė autobusu) 55-oji Venecijos Bienalė
Klasikinė Italija (kelionė autobusu) 55-oji Venecijos Bienalė Print

Venecija2013 m. rugsėjo 26 d. - spalio 3 d.
Kelionės kaina 749,- Lt

Vykstame UAB „LINETEROS" „Neoplan-122" 2-jų aukštų autobusu, valst. Nr. ANG 922 (DVD, kondicionierius, baras, WC) maršrutu: Viena, Florencija, Roma, Vatikanas, San Marinio, Venecija, Praha.

Rugsėjo 26 d. (ketvirtadienį) 15.00 val. išvykstame iš Kauno pilies ekskursinių autobusų stovėjimo aikštelės. Rugsėjo 27 dieną devynių valandų ekskursija ir sustojimas Vienoje.

Rugsėjo 28 d. ekskursija Florencijoje, nakvynė 3 žvaigždučių viešbutyje su pusryčiais prie Romos. Rugsėjo 29 d. ekskursija po Vatikaną ir Romą. Vakare nakvynė kempinge su mediniais namukais (bungalais) prie Tyrėnų jūros. Naktinis žygis su maudynėmis jūroje.

Rugsėjo 30 d. pusryčiai,  po to važiuojame į miestą valstybę San Marino. Gėrimų ir kvepalų degustacija. Vakare nakvynė viešbutyje prie Adrijos jūros, Lido di Jesolo,  netoli Venecijos.

Spalio 1 d. pusryčiai, važiuojame iki  Punto d Azu, iš ten  plaukiame laivu į Veneciją, ekskursija, aplankome Venecijos Bienalę. Vakare išplaukiame iš Venecijos ir išvažiuojame į Lietuvą.

Spalio 2 dieną  9-ių  valandų ekskursija po Prahą.

Spalio 3 d. po pietų grįžtame į Kauną.

Norintiems tik apsilankyti Venecijos Bienalėje ir pailsėti 4 dienas prie Adrijos jūros sudaroma galimybė gyventi  Lido di Jesolo. (Lietuvos paviljonas 55-ojoje Venecijos bienalėje pelnė specialųjį paminėjimą). Važiuojant į priekį užvežame į viešbutį ir grįždami pasiimame.

Kelionėje lydės ir pasakos apie Italiją  „Vadovo po Romą" autorius Simonas Jurkevičius ir sesuo pasaulietė vienuolė Gabija.

Papildomai  turėti po 20 eurų iš kiekvieno už įvažiavimą į Florenciją ir kt. išlaidoms.

Kontaktinis asmuo: Paulius Stanišauskas (mob.:  (8-686) 82818, (8-652) 81888, tel. (8-37) 222936).

Į kelionės kainą įeina 3 nakvynės su pusryčiais Italijoje, kelionės autobusu išlaidos.       

sant bendram pageidavimui, ir dėl nenumatytų aplinkybių kelionės programa gali eigoje keistis.   

P.S. Norint registruotis šiai kelionei, reikia iš anksto iki rugpjūčio 25 d. pristatyti 300,- Lt už viešbučių kambarių ir kempingo namelių rezervavimą. 

 

Dienos mintis

Neik šukų į budistų vienuolyną.

Statistika
Apsilankiusių: 1489223
Banner
Informaciniai rėmėjai
Banner