header image
Pradžia arrow Kiti renginiai arrow Slidinėjimas Slovakijos kalnuose
Akcijos
 
Slidinėjimas Slovakijos kalnuose Print

images/stories/Slovakija_slidinejimas-2.jpg2017 m. vasario 15 - 20 d.
2017 m. kovo 8 - 12 d.

Kaina - 144 Eur

 
 

1 kelionės dieną 15.00 val. išvykstame iš Kauno pilies ekskursinių autobusų stovėjimo aikštelės  UAB „LINETEROS" 2-jų aukštų 68-ies vietų autobusu „Neoplan -122" arba 47-ių vietų nauju autobusu „Setra". Tiems, kuriems reikia draudimo, 14.00 val. pilies aikštelėje laukia „Lietuvos draudimo" draudikai. Tranzitas per Lenkiją. Naktis autobuse.
2 diena: Ryte apie 6.30 val. atvykstame į Slovakijos Aukštųjų Tatrų kalnų kurortą (TANAP). Pusryčiai Nova Lesna. Vykstame slidinėti  į Štrbske Pleso kalnų slidinėjimo kurortą. Slidinėjame Štrbske Pleso. Galima keltis į Solisko kalną. Vakare maudynės Pobrado vandens atrakcionų parke „Aqua city". Vakarienė ir nakvynė Nova Lesna miestelyje, privačiame kotedže (ul. generala M.R. Štefanika 282 Privat Matvej, šeimininkai Katerina ir Juzef Matvej). Tel./fax: +421 52 4423402. www.pensionmatvej.eu.
3 diena: Pusryčiai. Pakeliui, norintys  aplankyti olų stalaktitų ir stalagmitų muziejų, išlipa Demänovske. Paskui juos autobusas atveža į trasas. Slidinėjame Žemuose Tatruose, Jasna, Chopako kalno trasose. Perkame lauktuves supermarkete „Tesco" Pobrade. Po vakarienės išvyka į slidininkų klubą „HUMNO" Tatranska Lomnica. Nakvynė Nova Lesna.
4 diena: Pusryčiai. Slidinėjame Žemuose Tatruose, Jasna, Chopako kalno trasose (autobusas išleidžia ir paima sustojimuose Zahradky, Otupne). Po slidinėjimo maudynės Tatralandijos vandens atrakcionų parke arba Beshenovo terminiuose vandenyse. Vakarienė ir nakvynė Nova Lesna.
5 diena: Pusryčiai. Vykstame į Tatranską Lomnicą. Norintys kelsimės į vieną aukščiausių Aukštųjų Karpatų viršūnių Lomnicky Štit (2634 m.). Slidinėjame Tatranska Lomnicoje (Lomnickoje sedlo, Skalnate pleso, Start, Jamy). Vakarienė Nova Lesna. Vykstame į Lietuvą. Naktis autobuse.
6 dieną anksti ryte iki 10 val. grįžtame į Lietuvą.
Į kelionės kainą įeina: transporto išlaidos, 3 nakvynės privačiame kotedže, kelionės vadovo paslaugos ir kitos kelionės vykdymo išlaidos.

4 pusryčiai ir  4 vakarienės pas šeimininkus nakvynės vietoje papildomai kainuoja 35 eurai. Yra galimybė užsisakyti dvivietį arba trivietį kambarį su atskirais patogumais. P.S.  Studentams, ir šeimų nariams taikoma 10 procentų nuolaida kelionei (tada kainuoja tik 130 eurai).

Ekskursijos organizatorius: Paulius Stanišauskas, mob.: +370 686 82818, + 370 652 81888,

tel. 8 37 222936. el. paštas  

 

 

Dienos mintis

Mokytojas tarė: "Aš nesuprantu, kaip galima turėti reikalų su žmogumi, kuriuo negalima pasitikėti? Jeigu vežimas neturi ašies, kaip galima juo važiuoti?" 

Apklausos
Kurioje iš šių sričių pajautėte esminį pagerėjimą, užsiiminėjant joga?
  
Statistika
Apsilankiusių: 848486
Banner
Informaciniai rėmėjai
Banner