header image
Pradžia arrow Kiti renginiai arrow Kviečiame keliauti
Akcijos
 
Kviečiame keliauti Print

Italija ir Didžioji Graikija (Grecia Magna) su poilsio diena Kaprio saloje.
Rugsėjo 14-24 dienomis.  Kaina 450 eurų - visos išlaidos įskaičiuotos (su visomis nakvynėmis viešbučiuose, su pusryčiais).

 

 

 

PIRMA DIENA. Išvykstame  apie 6 val. ryto. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė Brno.

ANTRA DIENA. Viena (Austrija). Ekskursija prasideda nuo Marijos Teresės paminklo, Oper ring per Rotušės aikštę iki Parlamento rūmų.

Keliaujame toliau per Austriją. Planuojama nakvynė prie Didžiausio Italijos ežero Garda villaggio turistico „San Benedetto".

TREČIA DIENA. 7.30-8.00 val. išvykimas  į  Florenciją. Ekskursija Florencijoje. Toliau važiuojame į Sieną, kurioje ilsisi Šv.Kotrynos Sienietės galva ir dešinės rankos pirštas, kuriuo ji laimino Italiją.

Vakare pasiekiame Romą. Apsistosime Saleziečių vienuolyno svečių namuose prie pat metro Rebbibia.

KETVIRTA DIENA. Pusryčiai, metro išvykstame į Vatikaną. Po ekskursijos Vatikane, užeiname į pigiausią mafijos suvenyrų parduotuvę „Soprani". 1 val. apsipirkimui. Po Borgo Pio gatvele išeiname prie Šv. Angelo pilies. Ekskursija po Romos senamiestį. Laisvas laikas, kas nori gali pasivaikščioti po vakarėjančią Romą ir grįžti metro į nakvynės vietą, arba galite  pavakarieniauti kolektyviai prie vienuolyno esančioje picerijoje.

PENKTA DIENA. Po pusryčių vykstame į Neapolį, pakeliui užsukdami į Montecassino vienuolyną. Ekskursija po vienuolyną.

Ekskursija po Neapolį. Vakaras gražiajame Sorento, kur nakvojam kempinge, "Santa Fortunata", nameliuose po du kambarėlius su dviem lovom bei  su virtuvėlėmis.

ŠEŠTA DIENA. Po pusryčių einame į uostą ir išplaukiame visai dienai į Kaprio salą. Po ekskursijos laisvas laikas iki vakaro. Galima važiuoti autobusiuku į Anakaprį, Axsel Munthe, San Michele, galima leistis į Marina Picola ir eiti į pliažą, arba laiveliu plaukti aplink salą arba į Žydrąją Grotą. Vakare grįžtame laivu į Sorentą. Nakvynė kempinge. 

SEPTINTA DIENA. Po pusryčių išvykstame į Paestum -  Poseidoniją seniausią ir vienintelį išlikusį Didžiojoje Graikijoje (Grecia Magna) graikišką miestą. Puikiai išsilaikę trijų tūkstančių metų senumo šventyklos Poseidono-Neptūno, deivės Heros - Heraion, deivės Atėnės - Athenaion, gimnazija, amfiteatras, forumas, gyvenamieji kvartalai... Nakvynė Sorrento kempinge.

AŠTUNTA DIENA. Pusryčiaujame ir išvažiuojame. Pakeliui aplankome Asyžių. Nakvynė Lido Adriano puikiuose apartamentuose su virtuvėmis ir privačiu pliažu.

DEVINTA DIENA. Išvažiuojam anksti ryte į Veneciją. Ekskursija Venecijoje. Nakvynė Brno. 

DEŠIMTA DIENA...link namų...naktį turėtumėme būti namuose.

 

Papildoma informacija.

Visos ekskursijos ir bilietai įskaičiuoti, bet jeigu laisvu laiku nuspręsite kur nors nuvažiuoti, nuplaukti ar apsilankyti papildomai patariame pasiimti pinigų (apie 30-40 eurų).

Gidė ir vertėja - vienuolė pasaulietė Gabija Bulanavičiūtė-Vilėniškienė.

Grupės vadovai  - Paulius Stanišauskas, Alina Vozgirdienė.

REGISTRACIJA iki rugpjūčio 31 dienos.

Visa papildoma informacija ir registracija:

+37067715426

YRA LAISVŲ VIETŲ!

 

Dienos mintis

Aš pilnai pripažįstu, kad privalau leisti visiems būti tuo, kuo jie yra iš tiesų. Aš visada jaučiausi gerai, kas bebūtų.

Apklausos
Kurioje iš šių sričių pajautėte esminį pagerėjimą, užsiiminėjant joga?
  
Statistika
Apsilankiusių: 924175
Banner
Informaciniai rėmėjai
Banner