header image
Pradžia arrow Kiti renginiai arrow Slidinėjimas Slovakijos kalnuose
Akcijos
 
Slidinėjimas Slovakijos kalnuose Print

images/stories/Slovakija_slidinejimas-2.jpg2022 m. vasario 11 - 16 d.
2022 m. kovo 10 - 15 d.

Kaina - 159 eurai 

1 kelionės dieną 15.00 val. išvykstame iš Kauno pilies ekskursinių autobusų stovėjimo aikštelės su 47-ių vietų autobusu „Setra", UAB „LINETERA". Tiems, kuriems reikia slidinėjimo draudimo, 14.00 val. pilies aikštelėje laukia „Lietuvos draudimo" draudikai. Tranzitas per Lenkiją. Naktis autobuse. 
2 diena: Ryte apie 6.30 val. atvykstame į Slovakijos Aukštųjų Tatrų kalnų kurortą (TANAP). Apsigyvename ir valgome pusryčius Nova Lesna. Vykstame slidinėti į Štrbske Pleso kalnų slidinėjimo kurortą. Slidinėjame Štrbske Pleso. Vakare maudynės Pobrado vandens atrakcionų parke „Aqua city". Vakarienė ir nakvynė Nova Lesna miestelyje, privačiame kotedže (ul. generala M.R. Štefanika 282 Privat Matvej, šeimininkai Katerina ir Juzef Matvej). Tel./fax: +421 52 4423402. www.pensionmatvej.eu. 
3 diena: Pusryčiai. Pakeliui, norintys aplankyti olų stalaktitų ir stalagmitų muziejų, išlipa Demänovska Jaskyna. Paskui juos autobusas atveža į trasas. Slidinėjame Žemuose Tatruose, Jasna, Chopako kalno trasose. Grįžtant perkame lauktuves supermarkete „Tesco" Pobrade. Po vakarienės vykstame į naktinį slidininkų klubą „HUMNO" Tatranska Lomnica. Nakvynė Nova Lesna „privat Matvej". 
4 diena: Pusryčiai. Slidinėjame Žemuose Tatruose, Jasna, Chopako kalno trasose (autobusas išleidžia ir paima sustojimuose Zahradky, Otupne). Po slidinėjimo maudynės Tatralandijos vandens atrakcionų parke arba Beshenovo terminiuose vandenyse. Vakarienė ir nakvynė Nova Lesna. 
5 diena: Pusryčiai. Vykstame į Tatranską Lomnicą. Norintys kelsimės į vieną aukščiausių Aukštųjų Karpatų viršūnių Lomnicky Štit (2634 m.). Slidinėjame Tatranska Lomnicoje (Lomnickoje sedlo, Skalnate pleso, Start, Jamy). Vakarienė Nova Lesna. Vykstame į Lietuvą. Naktis autobuse. 
6 dieną anksti ryte iki 10 val. grįžtame į Lietuvą. 
Į kelionės kainą įskaičiuota: transporto išlaidos, 3 nakvynės privačiame kotedže, kelionės vadovo paslaugos ir kitos kelionės vykdymo išlaidos. 
4 pusryčiai ir 4 vakarienės pas šeimininkus nakvynės vietoje papildomai kainuoja 44 eurus. Yra galimybė užsisakyti dvivietį arba trivietį kambarį su atskirais patogumais.
P.S. Šeimų nariams: vaikams taikoma 10 procentų nuolaida kelionei (kelionė ir nakvynės kainuoja tik 143 eurus). 

Ekskursijos organizatorius: Paulius Stanišauskas
Mob.tel.Nr.: +370 686 82818, + 370 645 33139
El.paštas:

 

Dienos mintis

images/stories/buddha.jpg

Didžiausia kvailystė žmogaus gyvenime - tai melas

Apklausos
Kurioje iš šių sričių pajautėte esminį pagerėjimą, užsiiminėjant joga?
  
Statistika
Apsilankiusių: 1361069
Banner
Informaciniai rėmėjai
Banner