header image
Pradžia arrow 2008 m. arrow 2008-11-21 Kviečiame į vakarinę jogos šokio paskaitą
Akcijos
 
2008-11-21 Kviečiame į vakarinę jogos šokio paskaitą Print

Lapkričio mėn. 21 d. 18 val.

 image

 

Kviečiu išbandyti jogos šokio programą, palaikančią gerą fizinę formą, emocinį balansą - sujungiant vidinio ir išorinio pasaulio suvokimą bei šokio plastiką. Jogos šokis stiprina valią ir kūrybinį mąstymą, gerina atmintį, pusiausvyrą, koordinaciją, organizmo imunitetą, šalina emocinį dirglumą. Tai sąmonės subalansavimo praktika. Judėjimas ritmu, atgaivinančiu tikrajį kvėpavimą, muzika, žadinanti kūrybinį veržlumą, pozos, simbolizuojančios Būties vienybę.

Pati šį šokį pavadinčiau visatos šokiu, kuriame jungiasi visi visatos elementai, tame tarpe ir  žmogus: kūnas, protas, emocijos ir siela.

Kūnas, protas, emocijos ir siela - visi keturi žmogaus sielos elementai yra jo orkestras. Šokant į paviršių iškyla natūralūs ramybės, gyvybingumo, smalsumo, atjautos, meilės, jumoro ir džiaugsmo jausmai. Šie jausmai yra mūsų prigimtinė teisė.Visi turime teisę į šiuos jausmus ir - ne retkarčiais, o kaip nuolatinį mūsų patirties pagrindą. Gyvenimo dovaną gavome tam, kad džiaugtumėmės, net jei mūsų orkestras dar tik derina instrumentus.

Šok atgaivindamas... jausmus, mintis, kvėpavimą, garsus, judėjimą, save, gyvenimą.

Laikas: lapkričio mėn. 21d. 18val. Trukmė 2 - 3val.                                                 

Kaina: 60Lt .Telefonas: 8 615 19948 Indra El. paštas:

Paskaitą veda:

Indra Garbinčienė - kineziterapeutė, senovinės slavų sistemos mankštų instruktorė, „Inmaster" manualinės terapijos instituto Barselonoje (Ispanija) - įvairių masažo technikų specialistė.

 

Dienos mintis

images/stories/buddha.jpg

Didžiausias turtas žmogaus gyvenime - sveikata ir išmintis

Apklausos
Kurioje iš šių sričių pajautėte esminį pagerėjimą, užsiiminėjant joga?
  
Statistika
Apsilankiusių: 1308424
Banner
Informaciniai rėmėjai
Banner